Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Qmatę Eco dostarczymy za darmo!

KURIEREM LUB DO PACZKOMATU InPOST

Jak używać zestaw do akupresury Qmata Eco?

Zestaw do akupresury Qmata Eco składa się z maty do akupresury, poduszki do akupresury oraz praktycznej torby.

Jak stosować matę do akupresury Qmata Eco ?

Matę do akupresury jak i poduszkę do akupresury możesz stosować w pozycji leżącej, stojącej jak również siedzącej.

Matę do akupresury wraz z poduszką do akupresury połóż na stosunkowo twardej powierzchni np. na czystej podłodze. Możesz pod matę do akupresury i poduszkę do akupresury położyć korkową matę. ręcznik, cienki koc. Dzięki temu dłużej utrzymasz matę do akupresury i poduszkę do akupresury w czystości. Jeżeli używasz maty do akupresury lub poduszki do akupresury w pozycji siedzącej połóż ją na krześle.

Twarda powierzchnia spowoduje, iż mata do akupresury i poduszka do akupresury nie będzie się „zapadać” w podłoże pod naciskiem Twojego ciała, penetracja skóry przez punkty akupresurowe będzie głębsza, przez co masaż akupresurowy będzie bardziej skuteczny.

Oczywiście możesz matę do akupresury i poduszkę do akupresury położyć również na stosunkowo miękkiej powierzchni takiej jak kanapa, łóżko, materac. Wówczas masaż będzie mniej intensywny, gdyż mata do akupresury i poduszka do akupresury pod naciskiem Twojego ciała będzie się również zapadać w miękkiej powierzchni.

Celem nadrzędnym maty do akupresury i poduszki do akupresury jest skuteczny masaż. Dlatego materac wewnętrzny wykonaliśmy z naturalnego włókna kokosowego. Zastosowanie włókna kokosowego sprawia, że materac wewnętrzny jest twardy, dzięki temu wyeliminowaliśmy zapadanie się rozet w głąb materaca pod naciskiem ciała. Unikaj mat do akupresury z miękkim syntetycznym wypełnieniem ich skuteczność jest zdecydowanie niższa.

Z kolei wypełnieniem poduszki do akupresury jest naturalna łuska gryki. Łuska gryki oprócz swoich prozdrowotnych właściwości zapewnia również odpowiednią twardość, eliminując sprężystość a jednocześnie dostosowując się kształtem do masowanej części ciała.

Gdzie stosować matę do akupresury i poduszkę do akupresury?

Odpowiedź jest dość prosta. Możesz stosować matę do akupresury i poduszkę do akupresury kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz. Tutaj ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Aczkolwiek mamy pewne doświadczenia, z których wynika, iż najskuteczniejszą formą masażu akupresurowego osiągniesz po kąpieli.  Twoja skóra i tkanki są wówczas perfekcyjnie przygotowane do dalszego relaksu na macie do akupresury i poduszce do akupresury. To idealna forma naładowania się energią o poranku lub regeneracji po intensywnym dniu.

 

 

 

Do góry