Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Qmatę Eco dostarczymy za darmo!

KURIEREM LUB DO PACZKOMATU InPOST

O nas

Jesteśmy dynamiczną Polską firmą, którą tworzą pasjonaci, z ekologicznym zacięciem.


Marka Qmata powstała z pasji, która rozpoczęła się kilkanaście lat temu. Wówczas akupresura wzbudzała w nas zainteresowanie ale również nieufność. Pojawiło się mnóstwo pytań o zasadność stosowania tej niekonwencjonalnej metody. Do znalezienia odpowiedzi na nurtujące nas pytania, zmusiła nas sytuacja, w której farmakologia oraz konwencjonalne metody walki z przewlekłym bólem zawiodły bliską nam osobę.

Qmata o nas
Qmata o nas

Niezwykle skuteczne rozwiązanie w redukcji przewlekłego bólu


Właśnie wtedy w konsultacji z wybitnymi autorytetami z zakresu akupresury oraz fizjoterapii stworzyliśmy naszą pierwszą matę do akupresury z nieregularnymi wypustkami. Mata okazała się niezwykle skuteczna w redukcji przewlekłego bólu dając ukojenie. Do dziś stworzyliśmy kilkanaście takich mat i jesteśmy przekonani, że akupresura jest skutecznym narzędziem w walce z bólem i nie tylko.

W 2020 roku uznaliśmy, iż nadszedł czas, aby wynikami naszych doświadczeń podzielić się z szerszym gronem odbiorców. Po kilku miesiącach projektowania, poszukiwania najwyższej jakości surowców, wybraniu optymalnej technologii produkcji oraz weryfikacji pod kątem ekologii współpracujących z nami firm - powstała Qmata.

Zastosowaliśmy naturalne surowce


Zastosowane do produkcji naturalne surowce oraz sposób ich pozyskania takie jak: organiczny len, organiczna bawełna, włókno kokosowe, łuski gryki spowodowały, iż podjęliśmy decyzję o tym, iż Qmata otrzyma oznaczenie Eco. Dowiedz się więcej dlaczego Qmata jest Eco - czytaj.

Qmata naturalne surowce

Ekologiczna bawełna

Qmata naturalne surowce

Ekologiczny len

Qmata naturalne surowce

Włókno kokosowe

Qmata naturalne surowce

Łuski gryki

Kup teraz i ciesz się zdrowiem!

Czym jest Qmata
Do góry