Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Najczęściej zadawane pytania

Firma

Czy Qmata Eco to polska marka?

Tak, Qmata Eco to polska marka, zaprojektowana od A do Z w Polsce, przez Zespół specjalistów z zakresu fizjoterapii i akupresury. Również w Polsce płacimy podatki.

Jak powstała marka Qmata Eco?

Historię naszej firmy poznasz tutaj.

Czy firma propaguje wartości ekologiczne?

Wartości ekologiczne towarzyszą nam nie tylko w firmie ale również w życiu prywatnym. Zdajemy sobie sprawę jaki mamy wpływ na otaczające nas środowisko, każdego dnia staramy się optymalizować swoje działania i redukować emisję czynników szkodliwych dla środowiska. Do produkcji użyliśmy ekologicznego lnu i bawełny, włókien kokosowych oraz łusek gryki, pudełko kartonowe, w którym otrzymasz swoją Qmatę Eco pochodzi z recyklingu, taśma klejąca również, dodatkowo substancją klejącą jest kauczuk. Zrezygnowaliśmy z katalogów w wersji papierowych na rzecz niezbędnych informacji, które znajdziesz na stronie www.qmata.pl a wszystkie firmy, z którymi współpracujemy weryfikujemy pod kątem dbania o ekologię. Można więc stwierdzić, iż mamy ekologiczne DNA.

Kto projektuje produkty z linii Qmata Eco?

Produkty Qmata Eco zaprojektował Zespół wybitnych specjalistów z zakresu fizjoterapii oraz akupresury. Każdy detal jest dopracowany wymiary poduszki oraz maty, rozmiar i kształt rozet, liczba punktów akupresurowych na rozetach, ilość rozet na poduszce i macie, ich odległość między sobą, wypełnienia poduszki oraz maty, tak aby spełniały swoją funkcję.

Produkt

Dokonując zakupu, co otrzymam w zestawie?

W zestawie Qmata Eco znajduje się mata, poduszka oraz torba.

Czy Qmata Eco posiada certyfikaty?

Tak, produkt posiada niezbędne certyfikaty dopuszczające go do obrotu oraz bezpośredniego kontaktu ze skórą. Dodatkowo do produkcji użyliśmy tylko i wyłącznie surowców, które są hipoalergiczne: len, bawełna, włókno kokosowe, łuski gryki, plastik HIPS, więcej możesz przeczytać w zakładce „Dlaczego Qmata jest Eco?”

Jakie parametry ma Qmata Eco?

Qmata Eco to zestaw do akupresury składający się z: poduszki, maty oraz torby.

Mata ma następujące wymiary: 72 cm x 44 cm, na macie umieściliśmy 221 rozet, każda z rozet ma 30 punktów akupresurowych, co daje łącznie 6630 punktów akupresurowych.

Poduszka ma następujące wymiary: 38 cm x 44 cm, na poduszce umieściliśmy 95 rozet, każda z rozet ma 30 punktów akupresurowych, co daje łącznie 2850 punktów akupresurowych.

Torba ma następujące wymiary: 44 cm / 44 cm / 8 cm, długość paska na ramię: 82 cm

Do góry