Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Qmatę Eco dostarczymy za darmo!

KURIEREM LUB DO PACZKOMATU InPOST

Jak się pozbyć cellulitu z Qmatą Eco?

Cellulit, w języku potocznym ”pomarańczowa skórka”, to zniekształcona tkanka tłuszczowa, która objawia się pod skórą w postaci widocznych nieestetycznych zgrubień. Głównym powodem są zaburzenia mikrokrążenia – toksyny nie są efektywnie odprowadzane, czego następstwem jest ich kumulacja w tkance tłuszczowej. Ta sytuacja prowadzi do jej rozrostu i wywiera nacisk na otaczającą ją tkankę łączną, w konsekwencji tłuszcz zbija się w grudki. Za jego powstanie odpowiadają również estrogeny, czyli żeńskie hormony płciowe.

Cellulit tworzy się najczęściej na pośladkach, udach, brzuchu, a nawet ramionach. Może dotyczyć kobiet w każdym wieku, niezależnie od ich wagi.

Wesprzyj swoją walkę z cellulitem poprzez regularny masaż używając poduszki i maty do akupresury Qmata Eco. Efektywność tego masażu jest porównywalna z efektami, które daje masaż klasyczny. Jest też jego świetnym uzupełnieniem.

Jak Qmata Eco wesprze Cię w walce z cellulitem?

  • Stymuluje układ krwionośnego i limfatycznego. Wydajniejsze krążenie krwi i limfy to sprawny transport odżywczych substancji do komórek, są lepiej odżywione, zregenerowane, z kolei toksyny powstające w procesie przemiany materii są usuwane.
  • Efektywny układ krwionośny wspiera układ oddechowy. Masaż dynamizuje dopływ krwi do pęcherzyków płucnych, komórki są bardziej dotlenione, przez co wszystkie organy funkcjonują zdecydowanie wydajniej.
  • Kwiaty lilii wodnej, które znajdują się na macie i poduszce, poprzez nacisk Twojego ciała oddziałują na głębsze warstwy skóry, sięgając jednej z przyczyn cellulitu.
  • Ma korzystny wpływ na kondycję oraz regenerację mięśni poprzez, które stają się jędrniejsze, szybciej się regenerują, są wypoczęte co wpływa pozytywnie na szybsze ich przyrosty.
  • Odpręży Twoje ciało i umysł

Zestaw do akupresury Qmata Eco składa się z poduszki do akupresury, maty do akupresury oraz torby.

Zestaw do akupresury Qmata Eco składający się z:  maty do akupresury, poduszki do akupresury oraz torby przed wprowadzeniem do sprzedaży, został poddany wielu testom, których celem była weryfikacja prozdrowotnego oddziaływania na organizm, skuteczność walki z bólem oraz profilaktyka.

Wybrana grupa osób, która zmaga się z dyskomfortem spowodowanym przez ból: pleców, lędźwi, odcinka szyjnego, głowy, rwy kulszowej (korzonków), głowy, nóg, stóp oraz złe samopoczucie, stres, cellulit, PMS testowała matę do akupresury oraz poduszkę do akupresury Qmata Eco zgodnie z zaleceniami poprzez regularny, codzienny masaż przez okres 45 dni skrupulatnie notując spostrzeżenia każdego dnia.

Po zakończeniu testu, każdy z uczestników przedstawił szczegółowy raport dotyczący prozdrowotnego oddziaływania na organizm masażu przy użyciu maty do akupresury oraz poduszki do akupresury Qmata Eco.

Poniżej prezentujemy wyniki testu:

  • W 97% kobiet biorących udział w teście, zaważyło poprawę jędrności skóry w miejscach newralgicznych dla powstawania cellulitu
  • W 93% przypadków osoby biorące udział w teście stwierdziły, iż odczuwają takie same efekty jak po masażu klasycznym
  • 100% osób biorących udział zauważyło zdecydowaną poprawę samopoczucia, zdrowia i skóry.
  • W 98% przypadków udało się wyeliminować zwiększone napięcie , skurcze oraz wzmocnić słabą tkankę mięśniową
Do góry