Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Qmatę Eco dostarczymy za darmo!

KURIEREM LUB DO PACZKOMATU InPOST

Korzonki? Przeczytaj jak Qmata Eco wesprze Cię w walce z bólem.

Prawie każdy z nas miał styczność z bólem pleców w odcinku lędźwiowym. Ból ten jest w stanie skutecznie uprzykrzyć nam normlane funkcjonowanie nawet w trakcie wykonywania najprostszych czynności. Odczuwamy go stojąc, schylając się, skręcając tułów, najmniejszy ruch powoduje, że odczuwany dyskomfort i ból. My mamy na to receptę. Użyj do masażu odcinka lędźwiowego kręgosłupa poduszkę i matę do akupresury Qmata Eco, efekt zazwyczaj jest natychmiastowy, po 20-30 minutach masażu poczujesz zdecydowaną ulgę.

Profilaktyczny masaż odcinka lędźwiowego kręgosłupa przy użyciu poduszki i maty do akupresury Qmata Eco i jego korzyści:

  • Masaż przy użyciu poduszki i maty do akupresury Qmata Eco eliminuje nie tylko objawy ale i przyczynę w przeciwieństwie do leków przeciwbólowych
  • Eliminowanie napięcia i skurczów i bólu mięśniowo- powięziowego
  • Ujędrnienie i szybsza regeneracja mięśni
  • Aktywizuje krążenia limfy i krwi w organizmie co neutralizuje i ogranicza formujące się stany zapalne i zastoje
  • Naturalny sposób na zdrowe plecy

Zestaw do akupresury Qmata Eco składa się z: poduszki do akupresury, maty do akupresury oraz torby.

Zestaw do akupresury Qmata Eco składający się z:  maty do akupresury, poduszki do akupresury oraz torby przed wprowadzeniem do sprzedaży, został poddany wielu testom, których celem była weryfikacja prozdrowotnego oddziaływania na organizm, skuteczność walki z bólem oraz profilaktyka.

Wybrana grupa osób, która zmaga się z dyskomfortem spowodowanym przez ból: pleców, lędźwi, odcinka szyjnego, głowy, rwy kulszowej (korzonków), głowy, nóg, stóp oraz złe samopoczucie, stres, cellulit, PMS testowała matę do akupresury oraz poduszkę do akupresury Qmata Eco zgodnie z zaleceniami poprzez regularny, codzienny masaż przez okres 45 dni skrupulatnie notując spostrzeżenia każdego dnia.

Po zakończeniu testu, każdy z uczestników przedstawił szczegółowy raport dotyczący prozdrowotnego oddziaływania na organizm masażu przy użyciu maty do akupresury oraz poduszki do akupresury Qmata Eco.

Poniżej prezentujemy wyniki testu:

  • W 97% przypadków wyeliminowano napięcia, skurcze i bóle mięśniowo-powięziowe lub znacznie je zredukowano
  • W 93% przypadków zauważono natychmiastową ulgę po 30 minuto-wym masażu
  • W 99% przypadków ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym od momentu powstania i rozpoczęcia regularnych masaży przy użyciu Qmata Eco nie powrócił do końca testu
  • 100% osób biorących udział w teście zdeklarowało, iż nadal regularnie będzie korzystać z zestawu do akupresury Qmata Eco
Do góry