Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Qmatę Eco dostarczymy za darmo!

KURIEREM LUB DO PACZKOMATU InPOST

Zmęczony stopy? Daj im odpocząć z Qmata Eco

Bóle stóp mogą mieć bardzo różną etiologię. To dolegliwość, której przyczyny mogą być miejscowe, związane z samą stopą. W tym przypadku dolegliwości bólowe mogą się pojawić po całym dniu spędzonym w butach na wysokim obcasie, gdyż powodują one duży nacisk na palce stóp, lub w obuwiu, które było niepasowane, np. za małe. również gdy stopy są intensywnie lub długo eksploatowane  Ból stopy może również być objawem chorób w obrębie stopy, schorzeń odległych narządów lub tych ogólnoustrojowych.

W stopie znajduje się aż 36 receptorów odpowiedzialnych za różne części ciała.

Warto zadbać o relaks Twoich stóp poprzez masaż, używając poduszki i maty do akupresury Qmata Eco, który przynosi wymierne korzyści:

 • Eliminację zwiększonego napięcia i wzmocnienie słabej tkanki mięśniowej.
 • Aktywizowanie układu krążenia
 • Stymulację zakończeń nerwowych ulokowanych na powierzchni skóry, co za tym idzie stymulacja centralnego i obwodowego układu nerwowego.
 • Pomaga wyeliminować ból- przynosząc ulgę
 • Regenerację
 • Odprężenie Twojego ciała i umysłu, a w efekcie zdrowy sen
 • Regularne sesje masażu z Qmata Eco to naturalna profilaktyka przeciwbólowa

Zestaw do akupresury Qmata Eco składa się z poduszki do akupresury, maty do akupresury i torby.

Zestaw do akupresury Qmata Eco składający się z:  maty do akupresury, poduszki do akupresury oraz torby przed wprowadzeniem do sprzedaży, został poddany wielu testom, których celem była weryfikacja prozdrowotnego oddziaływania na organizm, skuteczność walki z bólem oraz profilaktyka.

Wybrana grupa osób, która zmaga się z dyskomfortem spowodowanym przez ból: pleców, lędźwi, odcinka szyjnego, głowy, rwy kulszowej (korzonków), głowy, nóg, stóp oraz złe samopoczucie, stres, cellulit, PMS testowała matę do akupresury oraz poduszkę do akupresury Qmata Eco zgodnie z zaleceniami poprzez regularny, codzienny masaż przez okres 45 dni skrupulatnie notując spostrzeżenia każdego dnia.

Po zakończeniu testu, każdy z uczestników przedstawił szczegółowy raport dotyczący prozdrowotnego oddziaływania na organizm masażu przy użyciu maty do akupresury oraz poduszki do akupresury Qmata Eco.

Poniżej prezentujemy wyniki testu:

 • W 98% przypadków udało się wyeliminować zwiększone napięcie , skurcze oraz wzmocnić słabą tkankę mięśniową
 • 100% osób biorących udział zauważyło zdecydowaną poprawę samopoczucia, zdrowia i skóry.
 • 100% osób biorących udział w teście zdeklarowało, iż nadal regularnie będzie korzystać z zestawu do akupresury Qmata Eco
 • W 93% przypadków osoby biorące udział w teście stwierdziły, iż odczuwają takie same efekty jak po masażu klasycznym
Do góry