Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Qmatę Eco dostarczymy za darmo!

KURIEREM LUB DO PACZKOMATU InPOST

Pozbądź się bólu głowy z Qmatą Eco

Najczęstsze powody bólu głowy to: zmęczenie, niewystarczająca ilość snu, wyczerpanie psychiczne, złe odżywianie, obciążenie kręgosłupa, zmiany naczyniowe, czasem zaburzona przemiana materii. Oczywiście istnieją również zdecydowanie poważniejsze powody. Jednakże większość tych, które zostały wymienione powyżej możesz wyeliminować przy pomocy masażu na poduszce i macie do akupresury Qmata Eco, bez przyjmowania niezliczonej ilości środków przeciwbólowych, co będzie miało zbawienny wpływ na Twój organizm. Warto zadbać o siebie w naturalny sposób.

Połóż się w zaciemnionym i cichym pomieszczeniu na macie, pod kark włóż poduszkę do akupresury, ciało połóż na macie do akupresury, to będzie wyjątkowy czas.

Masaż z poduszką oraz matą do akupresury Qmata Eco pomoże Ci:

  • Zredukować ból głowy
  • Poprawi krążenie krwi i limfy
  • Aktywizuje endorfiny, które wyciszają odczuwanie drętwienia i bólu.
  • Dotleni komórki
  • Wyłączyć stres i przywrócić witalność

Zestaw do akupresury Qmata Eco składa się z poduszki do akupresury, maty do akupresury oraz torby.

Zestaw do akupresury Qmata Eco składający się z:  maty do akupresury, poduszki do akupresury oraz torby przed wprowadzeniem do sprzedaży, został poddany wielu testom, których celem była weryfikacja prozdrowotnego oddziaływania na organizm, skuteczność walki z bólem oraz profilaktyka.

Wybrana grupa osób, która zmaga się z dyskomfortem spowodowanym przez ból: pleców, lędźwi, odcinka szyjnego, głowy, rwy kulszowej (korzonków), głowy, nóg, stóp oraz złe samopoczucie, stres, cellulit, PMS testowała matę do akupresury oraz poduszkę do akupresury Qmata Eco zgodnie z zaleceniami poprzez regularny, codzienny masaż przez okres 45 dni skrupulatnie notując spostrzeżenia każdego dnia.

Po zakończeniu testu, każdy z uczestników przedstawił szczegółowy raport dotyczący prozdrowotnego oddziaływania na organizm masażu przy użyciu maty do akupresury oraz poduszki do akupresury Qmata Eco.

Poniżej prezentujemy wyniki testu:

  • W 94% przypadków zredukowano ból głowy
  • W 99% przypadków zaobserwowano poprawę samopoczucia
  • 100% osób biorących udział w teście zdeklarowało, iż nadal regularnie będzie korzystać z zestawu do akupresury Qmata Eco
  • W 97% przypadków wyeliminowano ból karku i struktur sąsiednich – dając ukojenie
Do góry