Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Qmatę Eco dostarczymy za darmo!

KURIEREM LUB DO PACZKOMATU InPOST

Ból nóg? Qmata to remedium na bolące nogi

Zmęczone nogi dokuczają najczęściej osobą pracującym przez kilka godzin dziennie w pozycji stojącej lub siedzącej. Bóle nóg związane są z noszeniem niewłaściwego obuwia również wysokich obcasów. Dolegliwość ta może wystąpić po intensywnym treningu sportowym ale również wtedy, gdy ruchu mamy zbyt mało. Ból nóg jest bardzo często objawem chorób układu krążenia.

Powyższe czynniki sprzyjają puchnięciu nóg. Obrzęki często utrudniają normalne funkcjonowanie, problemem staje się przebywanie w pozycji stojącej.

Masaż przy użyciu poduszki i maty do akupresury Qmata Eco, pomoże Ci wyeliminować ból nóg, poprzez:

  • Stymulację układu krwionośnego i limfatycznego, aktywizacja krążenia limfy i krwi neutralizuje i ogranicza formujące się stany zapalne i zastoje.
  • Stymulację centralnego i obwodowego układu nerwowego. Rozmieszczone pod skórą receptory wysyłają do mózgu sygnał o odczuwanej przyjemności, relaksujemy się i odpoczywamy.
  • Zlikwidowanie zwiększonego napięcia, skurczów i wzmocnienie słabej tkanki mięśniowej.
  • Korzystny wpływ na kondycję i regenerację mięśni, które stają się jędrniejsze, szybciej się regenerują
  • Aktywizacja endorfin (tzw. hormony szczęścia). Endorfiny wyciszają odczuwanie drętwienia i bólu
  • Odprężenie Twojego ciała i umysłu, a w efekcie zdrowy sen

Zestaw do akupresury Qmata Eco składa się z poduszki do akupresury i maty do akupresury i torby.

Zestaw do akupresury Qmata Eco składający się z:  maty do akupresury, poduszki do akupresury oraz torby przed wprowadzeniem do sprzedaży, został poddany wielu testom, których celem była weryfikacja prozdrowotnego oddziaływania na organizm, skuteczność walki z bólem oraz profilaktyka.

Wybrana grupa osób, która zmaga się z dyskomfortem spowodowanym przez ból: pleców, lędźwi, odcinka szyjnego, głowy, rwy kulszowej (korzonków), głowy, nóg, stóp oraz złe samopoczucie, stres, cellulit, PMS testowała matę do akupresury oraz poduszkę do akupresury Qmata Eco zgodnie z zaleceniami poprzez regularny, codzienny masaż przez okres 45 dni skrupulatnie notując spostrzeżenia każdego dnia.

Po zakończeniu testu, każdy z uczestników przedstawił szczegółowy raport dotyczący prozdrowotnego oddziaływania na organizm masażu przy użyciu maty do akupresury oraz poduszki do akupresury Qmata Eco.

Poniżej prezentujemy wyniki testu:

  • W 97% przypadków wyeliminowano napięcia, skurcze i bóle mięśniowo-powięziowe lub znacznie je zredukowano
  • 100% osób biorących udział zauważyło zdecydowaną poprawę samo-poczucia, zdrowia i skóry.
  • W 93% przypadków osoby biorące udział w teście stwierdziły, iż od-czuwają takie same efekty jak po masażu klasycznym
  • W 97% kobiet biorących udział w teście, zaważyło poprawę jędrności skóry w miejscach newralgicznych dla powstawania cellulitu
Do góry