Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Qmatę Eco dostarczymy za darmo!

KURIEREM LUB DO PACZKOMATU InPOST

Zredukuj stres z Qmatą Eco

Stres zbyt długotrwały przyczynia się do rozwoju zaburzeń psychicznych, przede wszystkim takich jak: zaburzenia lękowe (nerwicowe) i depresyjne, stres zbyt silny, traumatyczny stwarza ryzyko PTSD (zespołu stresu pourazowego) oraz w szczególnych przypadkach zaburzeń osobowości.

Objawy stresu natury psychicznej: lęk, depresja, drażliwość, huśtawka nastrojów, gniew, zwiększona nerwowość, obniżona samoocena, agresja, drżenie, tiki nerwowe, zwiększone spożycie kofeiny, alkoholu i pociąg do innych używek, zaburzenia snu, nieradzenie sobie z obowiązkami (na wszystko “brakuje czasu”), obniżone libido (brak ochoty na seks), w skrajnych przypadkach nawet myśli samobójcze.

Objawy fizjologiczne: spadek odporności (częste infekcje, przeziębienia, grypa), kołataniem serca, kłopotami z oddychaniem, uciskiem w klatce piersiowej, bezsennością i częstym wybudzaniem się w nocy, omdleniami bez wyraźnej przyczyny, częstymi bólami migrenowymi i ciśnieniowymi głowy, bólami kręgosłupa (szczególnie w odcinku lędźwiowym; tak zwane bóle w krzyżu), niestrawnością, biegunkami, zaparciami, problemami skórnymi i alergiami, astmą, drżeniem i lepkością rąk (spowodowaną przez nadmierne pocenie się – kolejny somatyczny objaw stresu), zaburzeniami miesiączkowania oraz przyrostem bądź spadkiem wagi.

Stosuj regularny masaż przy użyciu poduszki i maty do akupresury Qmata Eco i zredukuj stres poprzez:

 • Eliminację niepokoju
 • Aktywizację endorfin (hormonu szczęścia)- wywołują dobre samopoczucie, zadowolenie, stany euforyczne. Endorfiny wyciszają odczuwanie drętwienia i bólu
 • Wyeliminowanie bólu pleców od odcinka szyjnego do lędźwi- przynosząc ulgę
 • Zlikwidowanie zwiększonego napięcia
 • Pobudzenie i stymulację centralnego i obwodowego układu nerwowego
 • Usprawnienie krążenia krwi i limfy
 • Dotlenienie komórek i efektywny metabolizm
 • Poprawienie jakości Twojego życia poprzez zdrowy i spokojny sen

Zestaw do akupresury Qmata Eco składa się z poduszki do akupresury, maty do akupresury oraz torby.

Zestaw do akupresury Qmata Eco składający się z:  maty do akupresury, poduszki do akupresury oraz torby przed wprowadzeniem do sprzedaży, został poddany wielu testom, których celem była weryfikacja prozdrowotnego oddziaływania na organizm, skuteczność walki z bólem oraz profilaktyka.

Wybrana grupa osób, która zmaga się z dyskomfortem spowodowanym przez ból: pleców, lędźwi, odcinka szyjnego, głowy, rwy kulszowej (korzonków), głowy, nóg, stóp oraz złe samopoczucie, stres, cellulit, PMS testowała matę do akupresury oraz poduszkę do akupresury Qmata Eco zgodnie z zaleceniami poprzez regularny, codzienny masaż przez okres 45 dni skrupulatnie notując spostrzeżenia każdego dnia.

Po zakończeniu testu, każdy z uczestników przedstawił szczegółowy raport dotyczący prozdrowotnego oddziaływania na organizm masażu przy użyciu maty do akupresury oraz poduszki do akupresury Qmata Eco.

Poniżej prezentujemy wyniki testu:

 • W 92% przypadków zredukowano uczucie zmęczenia i niepokoju
 • W 97% przypadkach osoby biorące udział w teście stwierdziły, iż szybciej zasypiają a sen jest głębszy
 • W 97% przypadków wyeliminowano napięcia, skurcze i bóle mięśniowo- powięziowe lub znacznie je zredukowano
 • W 99% przypadków zaobserwowano poprawę samopoczucia
Do góry