Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Qmatę Eco dostarczymy za darmo!

KURIEREM LUB DO PACZKOMATU InPOST

Rwa kulszowa- uśmierz ból z Qmatą Eco

Rwa kulszowa pojawia się zwykle w niespodziewanym momencie. Przeszywający, paraliżujący ból pleców i nóg, który nie pozwala wyjść z łóżka, zjawia się podczas byle kichnięcia, przyprawia o mrowienie kończyn i ma przykrą tendencję do nawracania.

Rwa kulszowa, potocznie określana atakiem korzonków nerwowych, to zespół objawów związanych z uciskiem nerwu kulszowego – największego nerwu obwodowego znajdującego się w organizmie człowieka. Nerw kulszowy ciągnie się od tylnej części uda, poprzez goleń, aż do stopy.

Regularny masaż przy użyciu poduszki i maty do akupresury Qmaty Eco może zmniejszyć ryzyko wystąpienia rwy kulszowej, a w przypadku jej wystąpienia pomoże złagodzić ból.

Zadbaj o zdrowe plecy z poduszką oraz matą do akupresury Qmata Eco i ciesz się profitami płynącymi z profilaktyki:

  • Dzięki rozluźnieniu napięcia i skurczów uśmierza ból
  • Aktywizacja endorfin- endorfiny wyciszają odczuwanie drętwienia i bólu
  • Usprawnia układ ruchu- masaż ma korzystny wpływ na kondycję oraz regenerację stawów i mięśni
  • Znacznie usprawnia krążenie krwi i limfy co za tym idzie przyspiesza proces transportu odżywczych substancji do wszystkich komórek organizmu, dzięki czemu są one lepiej odżywione.
  • Pobudzenie układu nerwowego, precyzyjniej zakończeń nerwowych ulokowanych na powierzchni skóry
  • Bezpieczny masaż, który możesz wykonać gdziekolwiek jesteś.

Zestaw do akupresury Qmata Eco składający się z:  maty do akupresury, poduszki do akupresury oraz torby przed wprowadzeniem do sprzedaży, został poddany wielu testom, których celem była weryfikacja prozdrowotnego oddziaływania na organizm, skuteczność walki z bólem oraz profilaktyka.

Wybrana grupa osób, która zmaga się z dyskomfortem spowodowanym przez ból: pleców, lędźwi, odcinka szyjnego, głowy, rwy kulszowej (korzonków), głowy, nóg, stóp oraz złe samopoczucie, stres, cellulit, PMS testowała matę do akupresury oraz poduszkę do akupresury Qmata Eco zgodnie z zaleceniami poprzez regularny, codzienny masaż przez okres 45 dni skrupulatnie notując spostrzeżenia każdego dnia.

Po zakończeniu testu, każdy z uczestników przedstawił szczegółowy raport dotyczący prozdrowotnego oddziaływania na organizm masażu przy użyciu maty do akupresury oraz poduszki do akupresury Qmata Eco.

Poniżej prezentujemy wyniki testu:

  • W 97% przypadków wyeliminowano napięcia, skurcze i bóle mięśniowo- powięziowe lub znacznie je zredukowano
  • W 91% przypadków osoby testujące stwierdziły, iż 30 minutowy masaż załagodził ból
  • W 99% przypadków zaobserwowano poprawę samopoczucia
  • 100% osób biorących udział w teście zdeklarowało, iż nadal regularnie będzie korzystać z zestawu do akupresury Qmata Eco
Do góry