Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Qmatę Eco dostarczymy za darmo!

KURIEREM LUB DO PACZKOMATU InPOST

Bezsenność? Zadbaj o zdrowy i spokojny sen z Qmatą Eco

Brak możliwości regeneracji mimo pojawiającego się zmęczenia często jest przyczyną wielu problemów. W konsekwencji może pojawić przewlekły stres, inne problemy zdrowotne natury neurologicznej lub hormonalnej, konflikty w relacjach, brak efektywności w pracy, a w konsekwencji problemy finansowe.

Nikt z nas nie chce tego doświadczyć, prawda?

Pomocą w eliminacji bezsenności jest akupresura- jest to jedna z najstarszych metod leczenia, rozwinięta w Chinach. Człowiek posiada na swoim ciele setki receptorów, swoistych meridian, których uciskanie wywołuje odpowiednie reakcje.

Można stwierdzić, że akupresura przy pomocy poduszki i maty do akupresury Qmata Eco to świetne uzupełnienie leczenia niedoboru snu.

Zadbaj o zdrowy i spokojny sen z poduszką i matą do akupresury Qmata Eco, regularny masaż pomoże Ci:

  • Zminimalizować stres i stany lękowe
  • Szybciej będziesz zasypiać
  • Twój sen będzie głębszy
  • Zredukować zmęczenie
  • Poprawić nastrój
  • Poprawić jakość Twojego życia poprzez zdrowy i spokojny sen

Zestaw do akupresury Qmata Eco składający się z:  maty do akupresury, poduszki do akupresury oraz torby przed wprowadzeniem do sprzedaży, został poddany wielu testom, których celem była weryfikacja prozdrowotnego oddziaływania na organizm, skuteczność walki z bólem oraz profilaktyka.

Wybrana grupa osób, która zmaga się z dyskomfortem spowodowanym przez ból: pleców, lędźwi, odcinka szyjnego, głowy, rwy kulszowej (korzonków), głowy, nóg, stóp oraz złe samopoczucie, stres, cellulit, PMS testowała matę do akupresury oraz poduszkę do akupresury Qmata Eco zgodnie z zaleceniami poprzez regularny, codzienny masaż przez okres 45 dni skrupulatnie notując spostrzeżenia każdego dnia.

Po zakończeniu testu, każdy z uczestników przedstawił szczegółowy raport dotyczący prozdrowotnego oddziaływania na organizm masażu przy użyciu maty do akupresury oraz poduszki do akupresury Qmata Eco.

Poniżej prezentujemy wyniki testu:

 

Do góry