Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Qmatę Eco dostarczymy za darmo!

KURIEREM LUB DO PACZKOMATU InPOST

Wyeliminuj ból w odcinku szyjnym z Qmatą Eco

Do bólu w okolicy karku w dużej mierze przyczynia się styl życia i nieodzowna jego część czyli wielogodzinny tryb pracy oraz zła pozycja przy biurku. Zbyt nisko, za wysoko, pod złym kątem ustawiony monitor, zapominamy o przerwach, często pracy towarzyszy presja i przewlekły stres, które powodują napięcie mięśni, którym może towarzyszyć ból struktur sąsiednich (szyja, obojczyk, ramiona), które stają się często bezpośrednim źródłem migren szyjnych związanych ze zmianami w części potylicznej. Zbliżone symptomy wywołuje spanie na zbyt dużej ilości poduszek.

Kręgosłup, w szczególności w odcinku szyjnym, jest bardziej ruchomy, co ma wpływ na jego szybsze zużywanie, dlatego też dolegliwości mogą pojawić się już w młodym wieku. Są to zmiany zwyrodnieniowe, które mogą przerodzić się w poważne schorzenia, z uszkodzeniem rdzenia kręgowego czy spondylozą na czele. Najczęściej zmiany są jednak mniejsze. Należą do nich: przykurcze mięśni przykręgosłupowych, zmiany mięśniowo-ścięgniste, przeciążeniowe bóle kręgosłupa, zaburzenia nerwowo-mięśniowe,. Powodują one m.in. bóle okolicy potylicznej i karku, sztywność szyi.

Wyeliminuj ból w odcinku szyjnym kręgosłupa korzystając regularnie z sesji masażu przy użyciu poduszki i maty do akupresury Qmata Eco, która pozwoli na:

 • Wyeliminowanie bólu karku i struktur sąsiednich- dając ukojenie
 • Zredukować ból głowy
 • Likwidację zwiększonego napięcia i skurczów i wzmacnia słabą tkankę mięśniową
 • Pobudzenie i stymulację centralnego i obwodowego układu nerwowego
 • Aktywizację endorfin tzw. „hormon szczęścia”
 • Poprawienie krążenia układu krwionośnego i limfatycznego
 • Dotlenia komórki i usprawnia metabolizm
 • Wyłączyć stres i przywrócić witalność

Zestaw do akupresury Qmata Eco składa się z maty do akupresury, poduszki do akupresury oraz torby.

Zestaw do akupresury Qmata Eco składający się z: maty do akupresury, poduszki do akupresury oraz torby przed wprowadzeniem do sprzedaży, został poddany wielu testom, których celem była weryfikacja prozdrowotnego oddziaływania na organizm, skuteczność walki z bólem oraz profilaktyka.

Wybrana grupa osób, która zmaga się z dyskomfortem spowodowanym przez ból: pleców, lędźwi, odcinka szyjnego, głowy, rwy kulszowej (korzonków), głowy, nóg, stóp oraz złe samopoczucie, stres, cellulit, PMS testowała matę do akupresury oraz poduszkę do akupresury Qmata Eco zgodnie z zaleceniami poprzez regularny, codzienny masaż przez okres 45 dni skrupulatnie notując spostrzeżenia każdego dnia.

Po zakończeniu testu, każdy z uczestników przedstawił szczegółowy raport dotyczący prozdrowotnego oddziaływania na organizm masażu przy użyciu maty do akupresury oraz poduszki do akupresury Qmata Eco.

Poniżej prezentujemy wyniki testu:

 • W 97% przypadków wyeliminowano ból karku i struktur sąsiednich- dając ukojenie
 • W 94% przypadków zredukowano ból głowy
 • W 99% przypadków zaobserwowano poprawę samopoczucia
 • 100% osób biorących udział w teście zdeklarowało, iż nadal regularnie będzie korzystać z zestawu do akupresury Qmata Eco
Do góry