Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Wylecz ból pleców z Qmata Eco

Najlepszą metodą wyeliminowania bólu pleców jest masaż. Jest to również doskonała forma relaksu i odpoczynku dla ciała. Efekty masażu przy pomocy Qmata Eco są porównywalne do tych uzyskanych w trakcie masażu klasycznego-  pomaga się odprężyć, rozluźnia mięśnie, uspokaja a przede wszystkim redukuje ból. Regularne używanie zestawu do akupresury Qmata Eco to również przeciwbólowa profilaktyka, którą możesz stosować, gdziekolwiek jesteś!

Ból pleców, niezależnie od przyczyny, powstaje wówczas, gdy zintegrowane mięśnie lub wiązadła znajdujące się w plecach, przestają pełnić swoje funkcje. Jeżeli mięśnie po obu stronach kręgosłupa nie pracują równomiernie, są nadwyrężone, osłabione, nadto naciągnięte lub napięte, kręgosłup traci stabilność, postawa jest zaburzona, dyski i kręgi szybciej się eksploatują. Wówczas organizm wysyła informację w postaci bólu pleców.

Wylecz ból pleców z Qmata Eco

Efekty masażu przy pomocy Qmata Eco są analogiczne do tych uzyskanych poprzez masaż klasyczny:

  • Pomaga wyeliminować ból- przynosząc ulgę
  • Likwiduje zwiększone napięcie i skurczów i wzmacnia słabą tkankę mięśniową
  • Pobudza i stymuluje centralny i obwodowy układ nerwowy
  • Aktywizuje endorfiny tzw. „hormon szczęścia”
  • Poprawia krążenie układu krwionośnego i limfatycznego
  • Dotlenia komórki
  • Usprawnia metabolizm
  • Poprawia witalność

Zestaw do akupresury Qmata Eco poduszka + mata, przed wprowadzeniem do sprzedaży, został poddany wielu testom, których celem była weryfikacja prozdrowotnego oddziaływania na organizm, skuteczność walki z bólem oraz profilaktyka. Wybrana grupa osób, która zmaga się z dyskomfortem spowodowanym przez ból: pleców, lędźwi, odcinka szyjnego, głowy, rwy kulszowej (korzonków), głowy, nóg, stóp oraz złe samopoczucie, stres, cellulit, PMS testowała zestaw do akupresury Qmata Eco zgodnie z zaleceniami poprzez regularny, codzinny masaż przez okres 45 dni skrupulatnie notując spostrzeżenia każdego dnia. Po zakończeniu testu, każdy z uczestników przedstawił szczegółowy raport.

Poniżej prezentujemy wyniki testu:

98%
W 98% przypadków udało się wyeliminować zwiększone napięcie , skurcze oraz wzmocnić słabą tkankę mięśniową.
97%
W 97% przypadków udało się zdecydowanie zredukować ból pleców lub go definitywnie wyeliminować.
100%
100% osób biorących udział w teście zdeklarowało, iż nadal regularnie będzie korzystać z zestawu do akupresury Qmata Eco.
100%
100% osób biorących udział zauważyło zdecydowaną poprawę samopoczucia, zdrowia i skóry.
Poprzedni Archiwum
Do góry