Zredukuj ból pleców z Qmatą Eco
Ból pleców, niezależnie od przyczyny, powstaje wówczas, gdy zintegrowane mięśnie lub wiązadła znajdujące się w plecach, przestają pełnić swoje funkcje. Jeżeli mięśnie po obu stronach kręgosłupa nie pracują równomiernie, są nadwyrężone, osłabione, nadto naciągnięte lub napięte, kręgosłup traci stabilność, postawa jest zaburzona, dyski i kręgi szybciej się eksploatują. Wówczas organizm wysyła informację w postaci bólu pleców.
Jedną z najskuteczniejszych metod wyeliminowania bólu pleców jest masaż. Jest to również doskonała forma relaksu i odpoczynku dla ciała. Doskonałym uzupełnieniem masażu klasycznego jest masaż przy użyciu maty do akupresury oraz poduszki do akupresury, efekty są porównywalne do tych uzyskanych w trakcie masażu klasycznego. Masaż na macie do akupresury oraz poduszce do akupresury pomaga się odprężyć, rozluźnia mięśnie, uspokaja a przede wszystkim redukuje ból.
Regularne używanie zestawu do akupresury Qmata Eco, który składa się z maty do akupresury oraz poduszki do akupresury i torby to również przeciwbólowa profilaktyka, którą możesz stosować, gdziekolwiek jesteś!
Efekty masażu przy pomocy maty do akupresury wraz z poduszką do akupresury Qmata Eco są analogiczne do tych uzyskanych poprzez masaż klasyczny:
- Pomaga wyeliminować ból- przynosząc ulgę
- Likwiduje zwiększone napięcie i skurczów i wzmacnia słabą tkankę mięśniową
- Pobudza i stymuluje centralny i obwodowy układ nerwowy
- Aktywizuje endorfiny tzw. „hormon szczęścia”
- Poprawia krążenie układu krwionośnego i limfatycznego
- Dotlenia komórki
- Usprawnia metabolizm
- Poprawia witalność
Zestaw do masażu akupresurowego Qmata Eco składa się z maty do akupresury, poduszki do akupresury oraz torby.
Zestaw do akupresury Qmata Eco składający się z: maty do akupresury, poduszki do akupresury oraz torby przed wprowadzeniem do sprzedaży, został poddany wielu testom, których celem była weryfikacja prozdrowotnego oddziaływania na organizm, skuteczność walki z bólem oraz profilaktyka.
Wybrana grupa osób, która zmaga się z dyskomfortem spowodowanym przez ból: pleców, lędźwi, odcinka szyjnego, głowy, rwy kulszowej (korzonków), głowy, nóg, stóp oraz złe samopoczucie, stres, cellulit, PMS testowała matę do akupresury oraz poduszkę do akupresury Qmata Eco zgodnie z zaleceniami poprzez regularny, codzienny masaż przez okres 45 dni skrupulatnie notując spostrzeżenia każdego dnia.
Po zakończeniu testu, każdy z uczestników przedstawił szczegółowy raport dotyczący prozdrowotnego oddziaływania na organizm masażu przy użyciu maty do akupresury oraz poduszki do akupresury Qmata Eco.
Poniżej prezentujemy wyniki testu: