Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Qmatę Eco dostarczymy za darmo!

KURIEREM LUB DO PACZKOMATU InPOST

Zredukuj ból pleców z Qmatą Eco

Ból pleców, niezależnie od przyczyny, powstaje wówczas, gdy zintegrowane mięśnie lub wiązadła znajdujące się w plecach, przestają pełnić swoje funkcje. Jeżeli mięśnie po obu stronach kręgosłupa nie pracują równomiernie, są nadwyrężone, osłabione, nadto naciągnięte lub napięte, kręgosłup traci stabilność, postawa jest zaburzona, dyski i kręgi szybciej się eksploatują. Wówczas organizm wysyła informację w postaci bólu pleców.

Jedną z najskuteczniejszych metod wyeliminowania bólu pleców jest masaż. Jest to również doskonała forma relaksu i odpoczynku dla ciała. Doskonałym uzupełnieniem masażu klasycznego jest masaż przy użyciu maty do akupresury oraz poduszki do akupresury, efekty są porównywalne do tych uzyskanych w trakcie masażu klasycznego. Masaż na macie do akupresury oraz poduszce do akupresury pomaga się odprężyć, rozluźnia mięśnie, uspokaja a przede wszystkim redukuje ból.

Regularne używanie zestawu do akupresury Qmata Eco, który składa się z maty do akupresury oraz poduszki do akupresury i torby to również przeciwbólowa profilaktyka, którą możesz stosować, gdziekolwiek jesteś!

Wylecz ból pleców z Qmata Eco

Efekty masażu przy pomocy maty do akupresury wraz z poduszką do akupresury Qmata Eco są analogiczne do tych uzyskanych poprzez masaż klasyczny:

 • Pomaga wyeliminować ból- przynosząc ulgę
 • Likwiduje zwiększone napięcie i skurczów i wzmacnia słabą tkankę mięśniową
 • Pobudza i stymuluje centralny i obwodowy układ nerwowy
 • Aktywizuje endorfiny tzw. „hormon szczęścia”
 • Poprawia krążenie układu krwionośnego i limfatycznego
 • Dotlenia komórki
 • Usprawnia metabolizm
 • Poprawia witalność

Zestaw do masażu akupresurowego Qmata Eco składa się z maty do akupresury, poduszki do akupresury oraz torby.

Zestaw do akupresury Qmata Eco składający się z:  maty do akupresury, poduszki do akupresury oraz torby przed wprowadzeniem do sprzedaży, został poddany wielu testom, których celem była weryfikacja prozdrowotnego oddziaływania na organizm, skuteczność walki z bólem oraz profilaktyka.

Wybrana grupa osób, która zmaga się z dyskomfortem spowodowanym przez ból: pleców, lędźwi, odcinka szyjnego, głowy, rwy kulszowej (korzonków), głowy, nóg, stóp oraz złe samopoczucie, stres, cellulit, PMS testowała matę do akupresury oraz poduszkę do akupresury Qmata Eco zgodnie z zaleceniami poprzez regularny, codzienny masaż przez okres 45 dni skrupulatnie notując spostrzeżenia każdego dnia.

Po zakończeniu testu, każdy z uczestników przedstawił szczegółowy raport dotyczący prozdrowotnego oddziaływania na organizm masażu przy użyciu maty do akupresury oraz poduszki do akupresury Qmata Eco.

Poniżej prezentujemy wyniki testu:

 • W 98% przypadków udało się wyeliminować zwiększone napięcie, skurcze oraz wzmocnić słabą tkankę mięśniową.
 • W 97% przypadków udało się zdecydowanie zredukować ból pleców lub go definitywnie wyeliminować.
 • 100% osób biorących udział w teście zdeklarowało, iż nadal regularnie będzie korzystać z zestawu do akupresury Qmata Eco.
 • 100% osób biorących udział zauważyło zdecydowaną poprawę samopoczucia, zdrowia i skóry.
Do góry